Lactacyd Pharma pro dlouhotr.hydrataci 40+ 250 ml

Pharma Long Lasting Hydration - Intimní mycí emulze pro dlouhotrvající hydrataci Intimní mycí emulze Lactacyd Pharma Long Lasting Hydration díky panthenolu a kyselině...
Skladem
Garantovaný nákup z Lékárna AVE

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 415 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 459 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 11 035 recenzíDalší informace

• Konzistence
    • Svěží vůně
    • Nemám co vytknout
    • Brala bych cestovní balení

Gely pro intimní hygienu běžně používám již léta a vedu k tomu i mou malou dceru. Tento gel však zařadím mezi ty oblíbené a vhodné. Líbí se mi tvar balení, u koupacích produktů miluji pumpičkovou verzi. Gel má příjemnou bílou konzistenci a krásnou svěží nevtíravou vůni. Narozdíl od některých gelů, které jsem mohla vyzkoušet v minulosti neštípe, nepálí, naopak hydratuje.

• , zakoupeno v Testuj.to

• Lactacyd Pharma 40+ má pumpičku, bezva, protože stačí jen stisknout, velká výhoda oproti šroubovému uzávěru.
    • Příjemná vůně.
    • Bohatá pěna, která neštípe a zanechá pokožku vláčnou.
    • Možná trochu vyšší cena, ale ta se vyrovná kvalitou přípravku.

Lactacyd Pharma pro dlouhotrvající hydrataci 40+ je skvělý, stačí málo a vytvoří bohatou pěnu, která příjemně voní, neštípe, zanechá pokožku vláčnou. Lahvička má pumpičku, bezva věc, oproti šroubovému uzávěru. Přípravek rozhodně doporučuji, trochu vyšší cena se vyrovná kvalitou.

Značka
Bez silikonů
Určení
pro ženy
Bez parabenů

Intimní mycí emulze Lactacyd Pharma Long Lasting Hydration díky panthenolu a kyselině hyaluronové zmírňuje suchost a svědění a poskytuje intimním místům dlouhotrvající hydrataci.

Vlastnosti mycí emulze Lactacyd Pharma Long Lasting Hydration:

• hydratuje po dobu 8 hodin,
  • zmírňuje svědění,
  • kyselina mléčná pomáhá udržet vyvážené pH v intimní oblasti,
  • ideální pro ženy 40+ a ženy v menopauze,
  • dermatologicky a gynekologicky testováno.

Jak emulzi používat?

Naneste malé množství mycího gelu na intimní partie, napěňte a důkladně opláchněte vodou. Můžete ho používat každý den.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 315 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 106 937 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Svěží vůně
    • Nemám co vytknout
    • Brala bych cestovní balení

• Příjemná vůně.
    • Bohatá pěna, která neštípe a zanechá pokožku vláčnou.
    • Možná trochu vyšší cena, ale ta se vyrovná kvalitou přípravku.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Krásná vůně
    • Praktické dávkování
    • Vhodné pro potřeby starší ženy
    • Skvěle hydratuje
    • Malé balení

Lactacyd Pharma je gel pro intimní hygienu určený pro ženy 40+, protože rozumí potřebám těchto žen. Výrobek sliznici skvěle hydratuje a po umytí NEcítíte vaginální suchost. Moc hezky voní. Má praktické dávkování a jeho struktura je jemná. Při použití stačí jen velmi málo výrobku, takže balení vydrží delší dobu.

• Textura
    • Snadnost užívání
    • Jemná vůně
    • Nemám výhrady

Intimní mycí gel Lactacyd 40+ mi vyhovuje svým složením, s obsahem kyseliny hyaluronové. Po použití mám dlouhodobě příjemný pocit,pokožku zanechává jemnou a hydratovanou. Líbí se mi příjemná textura, jemná vůně, dávkování je fajn. Produkt určitě doporučuji a rozhodně budu používat I v budoucnu.

• velmi prijemna vune
    • pumpicka pro davkovani
    • kys. hyaluronova
    • panthenol a kys. mlecna
    • -

Doporucuji vyzkouset Lactacyd Pharma pro dlouhotrvající hydrataci 40+, nejenze krasne voni, ale tato emulze je tak prijemne jemne kremova, ze uz jinou intimni emulzi chtit nebudete :) Nevysusuje, nestipe, nepali, hydratuje a zmirnuje suchost. Za to muze pridany panthenol, kys. mlecna a kys. hyaluronova. Jsem rada, ze jsem konecne nasla vyrobek, co mi vyhovuje :)

• Snadné dávkování
    • Příjemná konzistence
    • Jemná parfemace
    • Účinné mytí

Tento intimní gel jsem měla možnost vyzkoušet poprvé a jeho účinky mne mile překvapily. Po použití mám komfortní pocit v intimní partii, nepociťuji suchost ani svědění. Oceňuji hlavně snadné dávkování pomocí pumpičky, husté krémové složení a jemnou nevtíravou parfemaci.

• konzistence
    • vůně

Lactacyd Pharma pro dlouhotrvající hydrataci 40+ doporučuji. Překvapí příjemná konzistence, je taková hebká a krémová. Velmi dobře pění a opravdu pěkně jemně voní. Prima po holení intimních partií, nic vůbec neštípe, nesvědí. Dávkování pumpičkou dostatečného množství. Ve vedrech při velmi častém mytí není žádný problém, nedochází k vysušování pokožky.

• Vune,
    • Ucinnost
    • Design lahvicky

Lactacyd myci gel mi ulevil okamzite od potizi, ktere spocivaly v suchosti a neprijemnych drazdivych pocitech. Jiz jsem musela casto pouzivat cipky, abych mikrofloru zlepsila. Diky mycimu gelu jsem tabletky mohla vyrusit a zustat jen u intim gelu. Doporucuji

• Jemná konzistence
    • Hezké balení
    • Snadné užívání
    • Dobře hydratuje
    • Snadno se lahvička převrátí
    • Horší návod na použití

Intimní gel Lactacyd Pharma pro ženy 40+ je skvělý pomocník, když trpíte vaginální suchostí. Účinek lze cítit po pár dnech užívání. Konzistence je velmi jemná. Gel krásně, slabounce voní. Při použití neštípe ani nepálí. Určitě si ho pořídím znovu, protože na něj už nedám dopustit.