Gynella Girl Intimate Wash 100 ml

• Rychlá pomoc

• Šetrnost
    • Vhodnost pro malé holčičky
    • Mensi balení

Tento intimní mycí gel používají moje dvě dcery, moc se mi líbí, že je produkt urcen už pro takto malé dívky a mohu je tedy už od nízkého věku učit intimní hygieně. Dcery nic nedráždí a je velmi šetrný. Určitě budeme kupovat znova a produkt doporučovat.

• desing s růžovou barvou
    • velikost
    • přijemná jemná vůně

Příjemný mycí intimní gel pro mladé dívky. Gelové konzistence, lehká vůně. Vytvořená pěna uspokojí touhu po čistotě. Velikost balení je vhodná akorát do malé ručičky. Doporučuji přidat k pravidelným návykům v intimní hygieně. Lehký růžový obal přímo láká malé dívky k jejich používání.

Značka
Zklidňující
Regenerační
Bez alkoholu
Bez silikonů

GYNELLA® Girl Intimate Wash je intimní mycí gel určený pro intimní hygienu dívek od 3 let věku do první menstruace. Jedná se o období věku, kdy vaječníky neprodukují ženský hormon (estrogen) a obranyschopnost pochvy není dostatečná.

Prostředek má speciálně upravené pH (neutrální) odpovídající poševnímu prostředí dívek v nehormonálním období. Obsahuje bisabolol a allantoin, které mají  zklidňující a regenerační účinky.

Užití GYNELLA® Girl Intimate Wash:

Při přecitlivělé pokožce

Při podráždění intimních partií

Pro zklidnění podrážděné pokožky

Bisabolol

Bisabolol je hlavní složkou esenciálního oleje heřmánku pravého. Způsobuje lepší vstřebatelnost dalších složek do pokožky. Na pokožku působí jako kondicionér, výrazně ji zjemňuje, vyhlazuje, zklidňuje (zklidňuje podráždění tím, že působí jako analgetikum a relaxant) a snižuje její citlivost.

Šalvěj

Působení šalvěje lékařské je široké díky jejím antibiotickým, protivirovým a protizánětlivým účinkům. V kosmetice používaná převážně pro její stahující a dezinfekční schopnosti.

Allantoin

Chrání, uklidňuje a hydratuje pokožku. Nachází se například v  kosodřevině, kaštanu, cukrové řepě, heřmánku, tabákovém semenu nebo pšeničných klíčcích. Podporuje růst nových kožních buněk, obnovu kožní tkáně a zmírňuje podráždění.

Pro každodenní použití.

Dermatologicky testován.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt

• Mensi balení

• desing s růžovou barvou
    • velikost
    • přijemná jemná vůně

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , Testováno s Testuj.to

• Nedráždí pokožku, neštípe a nepálí
    • Velikost ideální pro deti
    • Konzistence hutná
    • Zbytečná krabička - ihned ji člověk vyhodí a zbytečně se takto tvoří odpad

GYNELLA Girl gel na intimní partie malých dívek dceři vyhovuje hlavně proto, že si při mytí nestezuje na pálení a štípání, což se u konkurenčního výrobku dělo. Velikost lahvičky je tak akorát do dětských rukou a tím pádem je pro ni snadné zvládnout mytí samostatně. Rovněž konzistence výrobku je ideální, hustý gel nesklouzne z rukou při transportu, využije se celá dávka. Jediné, co mi přijde zbytečné, je papírová krabička. Je zbytečne velká a vlastně nemá využití, ihned ji člověk vyhodí a vytváří se tak zbytečný odpad.

• Velikost balení
    • Dávkování pumpičkou
    • Konzistence
    • Nenašli jsme

S intimním gelem jsme byli s dcerou nadmíru spokojení. Líbí se mi na něm složení, příjemná jemná vůně a konzistence gelu, která krásně paní a na nanáší se. Gel intimní místa nepálí. Balení obsahuje pumpičku, se kterou se gel dobře dávkuju. Balení je velké tak akorát do malých rukou holčiček. Zatím pro nás nejlepší gel, co jsme vyzkoušeli.

• , Testováno s Testuj.to

• nepálí ani na citlivé pokožce
    • rozbitý
    • velmi malé balení
    • vůně

Balení mi přijde až příliš malé, klidně by mohlo být větší. Design balení neuchvátí ani neurazí. Bohužel nám přišel ulomený dávkovač což značně znepříjemnilo používání. Vůně je dle mě pro děti až příliš větrová nic méně starší dceři to nevadí. Příjemně mě potěšilo že mladší dceru nepálil i když je velmi citlivá, ale ani není tak příjemný aby jí to pomohlo překonat strach z dřívějších gelů.

• Jemná vůně
    • Praktické balení s pumpičkou

Sama používám intimní gel od GYNELLY již delší dobu a jsem s ním velmi spokojena. Jsem tak velice ráda, že existuje i varianta pro malé slečny. Gel má velice příjemnou vůni a díky extraktu ze šalvěje zklidňuje pokožku. Praktické balení s pumpičkou umožňuje snadné dávkování, takže může dcera gel používat sama a vytvářet si tak správný návyk péče o intimní hygienu.

• Design
    • Použití
    • Jemná vůně

Gynella Girl Intimate je skvělý,má jednoduše použitelný aplikátor,který jednoduše mohou použít i sami děti,jemnou vůni a krásné balení. Je důležité učit děti od útlého věku hygieně a tento produkt je k tomuto účelu perfektně napomocný.Koupili jsme poprvé a určitě ne naposledy .

• Praktické balení
    • Hezký obal
    • Účinnost produktu

Tenhle produkt mě překvapil účinností, malá měla nějaké stížnosti a je to viditelně lepší, balení se jí hezky drží a používá, a také vypadá moc hezky, krásně voní a má příjemnou konzistenci. Určitě mohu doporučit pro vaše malinké, myslím si že budou spokojené ?

• Konzistence
    • Vůně

Výborný dětský intimní gel který pro mě nemá ani jediný mínus. U nás je to nově zvolená značka. Po všech zkušenostech kdy intimní gely pro děvčátka neplnily svůj účel je to momentálně gel číslo jedna!! Vyzkoušela jsem pro dceru už dost značek a až teď je po problému kdy pokaždé když použila gel ji to štípalo. Tak snad máme konečně vyhráno !!