Bella Intimní gel Senstive 300 ml

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 18 258 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 7 209 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta100 Kč63 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta80 Kč592 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 156 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč94 % • 8 804 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 945 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 661 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 400 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč98 % • 527 recenzíDalší informace

S přírodními složkami
Regenerační
Bez alkoholu

• Pěnění

Měla jsem možnost vyzkoušet Bella intimní emulze Sensitive. Tento produkt jsem chtěla vyzkoušet zdůvodů častých zánětů. Od té doby žádný problém nenastal. Vyhovuje mi, že emulze není parfemovaná a krásně pění a to jsem ocenila. Začala ho používat celá dánská část rodiny!

• příjemná vůně
    • pumpička pro snadnou aplikaci
    • ideální konzistence
    • není, co bych vytkla

Emulze je opravdu šetrná k citlivé pokožce, vůbec nedráždí a hned po první aplikaci jsem byla opravdu příjemně překvapená. Vyhovuje mi složení přípravku i jeho konzustence. Praktické je i balení s dávkovačem. Určitě ráda doporučím rodině i svým známým a výrobek si zakoupím. Nemám emulzi vůbec co vytknout.

• Snadné dávkování
    • Krásná vůně

Bella intimní emulze Sensitive je velice zklidňující, má zajímavou, ale krásnou vůni. Není po této emulzi žádný dráždivý efekt. Dávkování je velmi jednoduché a praktické, to, že se používá pumpičkou je dle mého také velkou výhodou, protože je to tak snadné.

Značka
Čistící
S přírodními složkami
Regenerační
Bez alkoholu

Jemná emulze pro intimní hygienu pro ženy s citlivou pokožkou. Má jemné složení s obsahem alantoinu, D-panthenolu, glycerinu a kyseliny mléčné. Urychluje obnovu pokožky a uklidňuje podráždění. Udržuje vyvážené pH. Objem 300 ml.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• Pěnění

• příjemná vůně
    • pumpička pro snadnou aplikaci
    • ideální konzistence
    • není, co bych vytkla

• Snadné dávkování
    • Krásná vůně

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Jemnost
    • Zklidňující efekt
    • Vůně, ale pak jsem si zvykla a už mi přijde fajn, takže to vlastně ani není minus :)

Emulze mě příjemně překvapila, je zklidňující a velmi šetrná. Nejprve mě trochu zarazila vůně, ale to hlavně proto, že jsem byla dlouhou dobu zvyklá používat jeden produkt, takže to pro mě byla změna. Po chvilce jsem si na vůni zvykla a přijde mi moc fajn.

• Prakticky davkovac
    • Konzistence

Intimni emulze Bella Sensitive je velmi prijemna svou vuni a konzistenci, po jejim pouziti se citim sveze a umyte, zadne podrazdeni nebo cokoliv neprijemneho, pri pouziti velmi ocenuji prakticky davkovac s pumpickou, pouziva i trinactileta dcera a je take spokojena.

• Dávkování pumpičkou
    • Textura
    • Neutrální příjemná vůně
    • Pocit čistoty

Intimní gel Bella Sensitive je velmi příjemný na pokožce. Nevyvolává žádné nežádoucí reakce. Má příjemnou neutrální vůni. Nezpůsobuje zarudnutí ani svědění. Jako velké plus je dávkování pumpičkou a proto je aplikace velmi snadná. Tento produkt mohu vřele doporučit.

• Kvalita
    • Složení
    • Zklidňující efekt
    • Pumpička
    • -

Tato intimní emulze mě velice mile překvapila, má opravdu kvalitní složení, které nijak nedráždí intimní partie, ale naopak je zklidňuje. Má výbornou konzistenci. Pomocí pumpičky je snadné a akorátní dávkování. Určitě bych ji koupila znovu. Bella má obecně kvalitní produkty.

• parfemace

Bella intimní emulze Sensitive má super složení s panthenolem. Diskrétní obal se nemusím stydět nechat na vaně před návštěvou. Při mytí mě nic nedráždí ani nepálí. Má zklidňující účinky. Po umytí se cítím svěží a čistá. Od té doby co emulzi používám netrpím na nepříjemné pocity nebo výtoky.

• Vůně
    • Pohodlné dávkování

Velice doporučuji. S gelem jsem byla moc spokojená. Nedráždí pokožku, je naopak zklidňující. Jeho balení mi také velmi vyhovuje, má pumpičku a tak se skvěle dávkuje. Navíc má velmi hezkou vůni, taková jemná, připomíná mi zelený čaj. Určitě doporučuji.

• Vůně
    • Čerstvost
    • Pumpička
    • Malá lahvička

Tento intimní gel Bella intimní emulze Sensitive má příjemnou lehkou neintenzivní vůni, je šetrný k pokožce a příjemný při používání. Se svojí pumpičkou mě nadchl, takže se s ním dobře pracuje při použití, konzistence je za mě docela dost tekutá , já preferuji více gelovější produkty, ale vůbec to nebrání efektu celého produktu.